Halkbank Esnaf Kredi Kartı

Paraf esnaf

Kredi kartı, her esnaf için gerekli bir ödeme aracıdır. Sürekli para akışı yaşayan esnaflar, ödemelerini taksitli yapabilmek için kredi kartı gereksinimi duyarlar. Ancak özel bankaların sundukları kredi kartlarının faizleri yüksek ve limitleri de düşük olduğu için maalesef çoğu esnaf özel bankalardan kredi kartı kullanmak istemiyor.

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ise esnafları düşünerek sunduğu kredi kartı ile daha rahat iş akışının yapılmasına yardımcı oluyor. Halkbank esnaf kredi kartı ile anlaşmalı kurumlardan taksitli alışveriş yapma imkanının yanı sıra sunulan ek avantajlar sayesinde daha rahat bir ticaret yapılabiliyor. Peki, Halkbank esnaf kredi kartı nedir, özellikleri nelerdir, başvuru şartları nelerdir, nasıl başvuru yapılır? Tüm bu soruların cevabını bu yazımızda ayrıntılı şekilde vereceğiz.

Halkbank esnaf kredi kartı nedir?

“Esnafın gücüne güç katan kart; Paraf Esnaf!” sloganı ile hizmet veren Halkbank, sunduğu cazip seçenekleri ile esnafların gücüne güç katıyor gerçekten. Paraf esnaf ile harcamalarda kolaylık sağlayan ve ödemelerde de sunduğu avantajları ile esnafların yüzünü güldüren kredi kartı, mal ve hizmet alımlarında sunduğu ayrıcalıkları sayesinde esnafların daha rahat hareket etmelerine yardımcı oluyor. Vadeli işlem, çek işlemleri gibi işlemlerde kolaylık sağlamanın yanı sıra kart üzerinden yapılan nakit alışverişlerin takip edilmesi gibi esnafların işini kolaylaştıran özelliklere de sahiptir.

Paraf kart

“Esnaf ister, Halkbank yapar”

Kurulduğu günden bu yana esnafların gülen yüzü olmaya devam eden Halkbank, özellikle son dönemlerde KOBİ’lere yönelik sunduğu cazip seçenekleri ile adından daha fazla söz ettirmeye başladı. Son olarak tüm dünya genelinde aktif şekilde görülen ve ciddi ölüm oranlarına yol açan korona virüs salgınına karşın alınan ekonomik tedbir paketleri konusunda elini taşın altına koyan Halkbank, yine bu konuda da en cazip seçeneklerle esnaflara destek sunuyor. 25 Bin TL kredi imkanı sunan banka, 6 ay ödemesiz 36 aya varan sabit ödemelerle kredi desteği sunuyor. Buna ek olarak eskiden beri sürdürdüğü Halkbank Esnaf kart ile de alışverişlerde birçok ayrıcalığı bir arada sunuyor.

Nakit İhtiyaçlarınızda Yanınızda

Esnafların son dönemlerde daha zor bir süreçten geçtikleri bir gerçek. Korona virüs nedeni ile düşen iş hacmi, düşen üretim ve buna karşın ithalat ve iç Pazar piyasası, esnafların zor dönemden geçmelerine neden olmaktadır. Tabi ki bunun yanında sürekli olarak nakit paraya ihtiyaç duyulması da ayrıca esnafları düşündüren bir konu olmaya devam ediyor. Paraf Esnaf kart, bu konuda da sunduğu cazip özellikleri ile esnafların yanında yer almaya devam ediyor. Nakit ihtiyaçlarınızda Paraf Esnaf kartınızı Dost Hesabınız ile birleştirerek tüm Halkbank ATM’lerinden kolaylıkla nakit çekebilir, bankanın esnaflara yönelik sunduğu özelliklerden yararlanarak ihtiyaçlarınızı doğru şekilde temin etmenin keyfine varabilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerine de açık kart

Esnafların yurtdışı ziyaretlerine çıkmalarından daha olağan bir şey yoktur. Ancak her gidilen ülkede nakit para bulundurmak bir hayli zor olur. Bu yönde de yine başarılı çalışmalara imza atan Halkbank, esnaflara özel sunduğu Paraf esnaf kart ile yurt içi ve yurt dışında Visa/MasterCard, yurt içinde Troy logosu bulunan tüm üye iş yerlerinden alışveriş yapma imkanı sunuyor. Yani ülke içinde olduğu gibi yurtdışında da esnafın yanında olan Halkbank, tüm bu özellikleri ile herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir karttır.

Halkbank esnaf kredi kartı tipleri

Halkbank, her esnafa ve sektöre özel seçenekleri ile sunduğu kredi kartları sayesinde alışverişlerde esnek seçenekler sunuyor. Bankanın esnaflara yönelik sunduğu kredi kartları şunlardır;

  • Paraf esnaf
  • Paraf KOBİ
  • Eczacı Paraf
  • Paraf Emlakbank
  • Paraf Gold EmlakBank
  • Paraf Platinium Emlakbank
  • Halkcard Business

Paraf KOBİ

Birçok özelliği bir arada sunarak KOBİ’lerin yanında olmaya devam eden Halkbank, sunduğu cazip seçenekleri ile KOBİ’lerin gülen yüzü oluyor. KOBİ’ye destek hesap, ISPARK’ta ücrtesiz otopark, cumartesi restoran indirimi, Paraf günüm, Parafüstü, Sigorta paketleri gibi pek çok özelliği bir arada sunan Paraf KOBİ ile işlerinizi daha hızlı şekilde yürütebilir ayrıca nakit ihtiyaçlarınızda tüm Halkbank ATM’lerini kullanarak nakit para çekebilirsiniz.

Eczacı Paraf

Birçok sektöre yönelik olarak sunduğu özel çözümleri ile kendinden söz ettiren Halkbank, eczacılara özel olarak sunduğu kredi kartı ile bu alanda faaliyet gösteren esnaflara destek oluyor. Sonradan taksit, borç taksitlendirme, ParafPara, Temassız Özellik gibi birçok işe yarar özelliği bir arada sunan kredi kartı ile ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılamanın ve cazip özellikler ile avantajlardan yararlanmanın keyfine varacaksınız.

Paraf Emlakbank

Emlak Katılım müşterilerine özel olarak sunulan Paraf EmlakBank kredi kartının sahip olduğu birçok özelliği kullanırken işlerinizin daha hızlı yürüdüğünü göreceksiniz. Kredi kartına; kira, aidat ve eğitim talimatı verebilme, fatura ve kurum tahsilatı, E-ekstre, HGS dolumu, sanal kart kullanabilme ayrıcalığı gibi birçok özelliği bir arada sunan Paraf kart ile dilediğiniz gibi alışveriş yapmanın keyfini çıkartacaksınız.

Halkbank esnaf kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaçlarınızı doğru şekilde temin etmek ve kredi kartınızla kendinizi daha özgür hissederek iş akışınızı yönetmek için başvuru yapabileceğiniz Paraf Kart, Halkbank’ın esnaf müşterilerine özel olarak sunduğu bir kredi kartı türüdür. Kart başvurusu, tüm esnaflar tarafından yapılabilmektedir. Ancak onay alması için bazı şartlara sahip olmak gerekiyor. Kredi notunun düşük olmaması, banka sicilinin temiz olması gibi özellikler, kredi kartı başvurusu için aranan önemli şartlardır. Bunun haricinde basit bazı şartlar olsa da tüm esnafların bu şartları yerine getirebileceği söylenebilir. Zaman kaybetmeden ticari hayatınızda ileri adımlar atmak için Halkbank esnaf kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Author: Muhammed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir